Спортивний клуб ЮКА

Спортивний клуб ЮКА був заснований в 1995 році заслуженим тренером України і першим президентом федерації з академічного веслування Євмінова  В'ячеславом  Володимировичем.

З 2007 р СК ЮКА став займатися виробництвом човнів для академічного веслування, шлюпок, байдарок та каное.

У 1998 році при спортклубі ЮКА був відкритий Вертебрально-оздоровчий Центр Євмінова. Центр надає послуги в сфері лікування та профілактики хвороб хребта за Методикою Євмінова.

Ось уже понад 20 років успішно працює Центр Євмінова - вертебрально-оздоровчий центр з лікування і профілактики захворювань спини (хребта)

 

кто-мы1 кто-мы2 кто-мы3

наша-команда

Євмінов В'ячеслав Володимирович, (по центру) президент спортивного клубу ЮКА і Центру Євмінова. Як перший президент федерації академічного веслування, заслужений тренер України, очолив підготовку і виробництво СК "ЮКА" човнів з академічного веслування (одинарок та двійок) і шлюпок для народного веслування.Купин Геннадій Леонідович, (ліворуч) директор СК "ЮКА", майстер спорту СРСР, 2-х кратний чемпіон України і 6-х кратний чемпіон світу з академічного веслування серед ветеранів. Займається впровадженням виробничих операцій для виготовлення човнів.Купин Олег Геннадійович, (праворуч) майстер спорту, 3-х кратний чемпіон СРСР серед юнаків, призер Європи, 12-ти кратний! чемпіон України і 5 кратний чемпіон світу серед ветеранів з академічного веслування. Займається випробуванням човнів.

 

наша-команда2 наша-команда3 наша-команда1 наша-команда4